Velkoobchod požárního a elektronického zabezpečení

UR5 - GSM router UMTS/HSDPA

UMTS/HSDPA router UR5 umožňuje propojení různých zařízení s rozhraním ETHERNET do ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

ER75i EDGE router

GPRS/EDGE router ER75i umožňuje propojení různých zařízení - zejména počítačů, ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN MikroTik Cloud Router Switch, 10xGB SFP+;10xGB+1x10GB optika

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN MikroTik Cloud Router Switch, 10xGB SFP+;10xGB+1x10GB ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

NETIS Router WF-2419E

Netis router WF2419E nabízí 300Mbps vysokou rychlost připojení vašeho počítače, ..

Dostupnost zboží: ZBOŽÍ SKLADEM

TP-LINK Router TL-MR3420

Bezdrátový směrovač TL-MR3420 3G/3.75G Wireless N umožňuje sdílet mobilní ..

Dostupnost zboží: ZBOŽÍ SKLADEM

DS-3E0505HP-E full Gb switch 4x PoE (1x HI-PoE), 1x uplink RJ-45, 60W, dosah až 300m

DS-3E0505HP-E full Gb switch 4x PoE (1x HI-PoE), 1x uplink RJ-45, 60W, dosah až 300m

Dostupnost zboží: Centrální sklad

DS-3E0510HP-E full Gb switch 8x PoE (2x HI-PoE), 1x uplink RJ-45 + 1x uplink SFP, 110W,

DS-3E0510HP-E full Gb switch 8x PoE (2x HI-PoE), 1x uplink RJ-45 + 1x uplink SFP, ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

DS-3E0520HP-E full Gb switch 16x PoE (4x HI-PoE), 2x uplink RJ-45 + 2x uplink SFP, 225W,

DS-3E0520HP-E full Gb switch 16x PoE (4x HI-PoE), 2x uplink RJ-45 + 2x uplink SFP, ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

DS-3E0528HP-E full Gb switch 24x PoE (4x HI-PoE), 2x uplink RJ-45 + 2x uplink SFP, 370W,

DS-3E0528HP-E full Gb switch 24x PoE (4x HI-PoE), 2x uplink RJ-45 + 2x uplink SFP, ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

PI15 PoE injektor MaxLink 802.3af, 48V, 0.32A, 15,4W, Gbit

PI15 PoE injektor MaxLink 802.3af, 48V, 0.32A, 15,4W, Gbit

Dostupnost zboží: Centrální sklad

PI30 PoE injektor MaxLink 802.3af/at, 55V, 0.55A, 30W, Gbit

PI30 PoE injektor MaxLink 802.3af/at, 55V, 0.55A, 30W, Gbit

Dostupnost zboží: Centrální sklad

ZyXEL GS1100-8HP PoE Switch, 4x porty PoE 802.3at, max 75W, fanless

ZyXEL GS1100-8HP PoE Switch, 4x porty PoE 802.3at, max 75W, fanless

Dostupnost zboží: Centrální sklad

IP5WIFI-KLIENT směrová anténa

Wi-fi klient 5 Ghz, uhol 23°, 16 dBi, 802.11a/n/ac, napájení: passive PoE 10-28 V ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

IP5WIFI-DRZIAK držák na sloup

držiak pro IP5WIFI-KLIENT - RBSXTG-5HPacD-SA

Dostupnost zboží: Centrální sklad

DS-3E0318P-E(B) switch 16x100TX PoE + 2x Uplink 1000M Combo port, 230W, Super PoE-dosah

DS-3E0318P-E(B) switch 16x100TX PoE + 2x Uplink 1000M Combo port, 230W, Super ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFS3106-4ET-60 switch

Průmyslový  switch od společnosti  určený ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

DS-1TP04I 4 kanálový PoC, signal a napájení HD-TVI kamer po koaxiálním kabelu

DS-1TP04I 4 kanálový PoC, signal a napájení HD-TVI kamer po koaxiálním kabelu

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFS4420-16GT-240 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všech 16 portů má podporu PoE. ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Datový switch PoES-0460C+2

Datový switch 4+2 portů, z toho 4 s PoE, CCTV mód

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Datový switch PoES-0460G+1G(HPD)

Datový switch 4+1 portů, z toho 4 s PoE, napájení z HighPower PoE

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Datový switch PoES-08130GC+2G

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE, CCTV mód

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Datový switch PoES-16250+2C

Datový switch 16+2 portů, z toho 16 s PoE

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Datový switch PoES-08120+2G

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE, CCTV mód

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Datový switch PoES-24300C+2G

Datový switch 24+2 portů, z toho 24 s PoE

Dostupnost zboží: Centrální sklad

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFT3960 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFT3910 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFT3970 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFS5924-24X portový switch optika

Profesionální optický switch od společnosti , který ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFT3920 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch

 switch od společnosti  určený přímo pro ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

IP24 SWITCH SFP manažovatelný switch pro optiku

Switch pro připojení komponent pomocí optického kabelu. ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch

 switch od společnosti  určený přímo pro ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFS4207-4GT-DP 4portový PoE switch

Průmyslový switch se čtyřmi PoE porty (z toho dva podporují Hi-PoE ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch

Profesionální switch  optimalizovaný pro ..

Dostupnost zboží: Centrální sklad

Dahua PFS3016-16GT 16portový switch

Switch  s šestnácti gigabitovými porty ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM

Dahua PFS3008-8GT 8portový switch

Switch  s osmi gigabitovými porty a odolností proti ..

Dostupnost zboží: Zboží NENÍ SKLADEM
Strana 1 z 3

 

noimage