Strana 1 z 2
Výsledky 1 - 40 z 71

S54 PoE Switch 4xIP CAM

PoE Switch 5 portový 10/100 Mb/s (4xPoE + 1xUPLINK), 4x PoE IEEE 802.3af, 48VDC / ..

S94 PoE Switch 9port, 4xIP CAM

PoE Switch 9 portový 10/100 Mb/s (4xPoE + 4x LAN + 1xUPLINK), 4x PoE IEEE 802.3af, ..

S98 PoE Switch 9port, 8xIP CAM

PoE Switch 9 portový 10/100 Mb/s (8xPoE + 1xUPLINK), 8x PoE IEEE 802.3af, 48VDC / ..

Datový switch PoES-0460C+2

Datový switch 4+2 portů, z toho 4 s PoE, CCTV mód

Datový switch PoES-0460C+2I

Datový switch 4+2 portů, z toho 4 s PoE, CCTV mód, vestavěný zdroj

Datový switch PoES-0460G+2G

Datový switch 4+2 portů, z toho 4 s PoE

Datový switch PoES-0460G+1G(HPD)

Datový switch 4+1 portů, z toho 4 s PoE, napájení z HighPower PoE

Datový switch PoES-08120C+2

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE

Datový switch PoES-08120C+2GI

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE, CCTV mód, vestavěný zdroj

Datový switch PoES-08130GC+2G

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE, CCTV mód

Datový switch PoES-16250+2C

Datový switch 16+2 portů, z toho 16 s PoE

Datový switch PoES-08120+2G

Datový switch 8+2 portů, z toho 8 s PoE, CCTV mód

Datový switch PoES-24300C+2G

Datový switch 24+2 portů, z toho 24 s PoE

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových ..

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

Dahua PFT3960 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dahua PFS5424-24T portový switch

Profesionální switch od společnosti , který ..

Dahua PFT3910 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dahua PFT3970 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch

Switch  vhodný pro nasazení v oblasti kamerových ..

Dahua PFS5924-24X portový switch optika

Profesionální optický switch od společnosti , který ..

Dahua PFS3110-8P-96 8-portový switch PoE

Průmyslový switch od společnosti určený přímo pro ..

Dahua PFT3920 Optický modul

optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o ..

Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch

 switch od společnosti  určený přímo pro ..

IP24 SWITCH SFP manažovatelný switch pro optiku

Switch pro připojení komponent pomocí optického kabelu. ..

Dahua PFS3009-8ET-96 8portový PoE switch

switch optimalizovaný pro nasazení v oblasti kamerových ..

Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch

 switch od společnosti  určený přímo pro ..

Dahua PFS3005-5GT switch

Gigabitový switch s pěti porty od společnosti . Svými rozměry se ..

Dahua PFS3106-4P-60 switch

Průmyslový switch od společnosti určený přímo pro ..

Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. ..

Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch

Průmyslový switch  s podporou ePoE napájení ..

IP24 Switch POE 192

Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP, max. 4 Vlan, PoE 24 portů, PoE+, ..

Dahua PFS4207-4GT-DP 4portový PoE switch

Průmyslový switch se čtyřmi PoE porty (z toho dva podporují Hi-PoE ..

Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch

Profesionální switch  optimalizovaný pro ..

Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch

Průmyslový switch od společnosti určený přímo pro ..

Dahua PFS4226-24ET-240 24portový PoE switch

Profesionální switch  optimalizovaný pro ..

Dahua PFS4420-16GT-250 16portový PoE switch

Dahua switch s 16 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. ..

Dahua PFS3016-16GT 16portový switch

Switch  s šestnácti gigabitovými porty ..

Dahua PFS3008-8GT 8portový switch

Switch  s osmi gigabitovými porty a odolností proti ..

IP8 SWITCH POE

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Strana 1 z 2