B2B Safeeurope

Komfortní dopravaNOVINKY v sortimentu

price tag  AKČNÍ NABÍDKA

news iconNEWSLETTERY A NOVINKY

Síťové prvky - Kamerové systémy

UR5 - GSM router UMTS/HSDPA

UMTS/HSDPA router UR5 umožňuje propojení různých...

ER75i EDGE router

GPRS/EDGE router ER75i umožňuje propojení různých...

S54 PoE Switch 4xIP CAM

PoE Switch 5 portový 10/100 Mb/s (4xPoE +...

S94 PoE Switch 9port, 4xIP CAM

PoE Switch 9 portový 10/100 Mb/s (4xPoE + 4x LAN...

S98 PoE Switch 9port, 8xIP CAM

PoE Switch 9 portový 10/100 Mb/s (8xPoE +...

TP-LINK Router TL-MR3420

Bezdrátový směrovač TL-MR3420 3G/3.75G Wireless N...

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou...

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8...

Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE...

Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch

Průmyslový switch 

IP24 Switch POE 192

Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP,...

IP8 SWITCH POE

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou...

IP8 SWITCH POE GBIT

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty...

IP24 SWITCH POE 320

Switch 24x 10/100 Mbps/1 Gbit + 4...

Dahua S4000-7X switch

Průmyslový Dahua...

Dahua PFS3210-8GT-DP PoE switch

Průmyslový switch 

GBIC MM

GBIC gigabitový, multimode, optika SX,...

Dahua PFS4412-8GT-DP PoE switch

Průmyslový switch 

Strana 1 z 2

O portálu

B2B portál firmy SAFE HOME europe s.r.o. nabízí nejnovější technologie v oblastni požárního zabezpečení, detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, ale i produkty elektronického zabezpečení (EZS), alarmy, domovní videotelefony, kamerové systémy, záznamová zařízení pro zabezpečení objektů.

Kontakty

+420 581 222 262

info@safe-home.eu
www.safe-home.eu

Havlíčkova 1113/47
750 02  Přerov, Česká republika

Informace o eshopu